ESTEO - medycyna estetyczna Bielsko-Biała


Juvenus / Nucleofill » Esteo - Medycyna estetyczna i laseroterapia Bielsko-Biała

 

 

Juvenus / Nucleofill - to preparat do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry. Ten innowacyjny zabieg działa na trzech poziomach:

 

  • liftingu
  • antyoksydacji
  • nawilżenia

 

Ta naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry, zawiera polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy. Pierwszy kierunek działania to receptory na fibroblastach w skórze. Dzięki takiemu pobudzeniu przekształcają się w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie. Drugim mechanizmem jest „zmiatanie” wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne. Polinukeotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna.

 

 Dla kogo?

 

Idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymaga dogłębnego nawilżenia. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry!

 

 Jak wygląda zabieg?

 

Nucleofill  wprowadzamy drogą iniekcji w kilku punktach. Zabieg nie jest bolesny, można odczuwać delikatne mrowienie.

 

Po zabiegu można wrócić bez problemu do codziennych czynności, ewentualnie może się pojawić delikatny obrzęk lub siniak. W celu uzyskania najlepszych efektów, Nucleofill wykonuje się w serii 4 zabiegów co 2-4 tygodnie.

 

 

W zależności od potrzeb skóry mamy do wyboru Nucleofill Strong i Nucleofill Medium

 

  Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem - CENNIK

 

 

 


Szczegóły pod numerem telefonu  +48 571 254 711